GARAGE

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » GARAGE » Флудилка » Повербанк


Повербанк

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Зіткнувся із проблемою постійного розряду телефону, навіть коли немає розетки поблизу. Де можна купити недорогий, але ємний повербанк? Як зрозуміти, що він якісний?

0

2

Для мене світло – це не лише джерело енергії, а й можливість залишатися на зв'язку зі світом у будь-який час. Тому придбав Повербанки на цьому сайті для заряджання мого пристрою в будь-якій ситуації. Часто буваю у поїздках чи на заходах, де може бути доступу до електрики. Повербанк забезпечує мені надійне джерело зарядки завжди, що особливо важливо, коли потрібно залишатися на зв'язку з близькими чи важливими контактами. Відмінно, що сучасні технології дозволяють створювати компактні та потужні пристрої, які легко поміщаються в кишені та здатні заряджати смартфон кілька разів.

0

3

Мне тоже это интересно. Я просто телефон на покупку выбираю и повербанк сразу же взял бы к нему.

0

4

Олег Момот написал(а):

Мне тоже это интересно. Я просто телефон на покупку выбираю и повербанк сразу же взял бы к нему.

Лично я вам могу порекомендовать насчет телефона, совсем недавно я купила redmi note 9s и мне очень нравится это устройство. Но самым приятным в покупке было, что мне начислили кешбек в этом маркетплейсе, имейте и для себя ввиду и услуги.

0


Вы здесь » GARAGE » Флудилка » Повербанк